plaża
3 Gru
2017

Jak zaplanować urlop?

Wszystkie działania, które podejmują władze Rewala nastawione są na turystów. Buduje się nowe ośrodki wypoczynkowe, hotele i campingi, by było coraz więcej noclegów w Rewalu. A i prywatni właściciele domów i pensjonatów dobudowują i urządzają pokoje w Rewalu dla turystów. Oprócz bazy noclegowej w Rewalu rozwija się również bazę rekreacyjno sportową. Buduje się nowe boiska, korty tenisowe, place zabaw dla dzieci, otwiera się nowe lokale rozrywkowe, bary, puby, żeby turysta po plaży się nie nudził i miło spędzał czas, gdy nie ma odpowiedniej pogody na plażowanie.

W okolicach Rewala jest wiele atrakcyjnych miejsc, które możemy zwiedzić pieszo, samochodem lub rowerem. Ludzie, którzy wynajmują pokoje w Rewalu bardzo często mają własne wypożyczalnie rowerów. Milo jest udać się z rodziną do niedaleko położonego Trzęsacza , gdzie można zobaczyć resztki kościoła znajdującego się prawie w morzu. Podobno jest to zjawisko działania morza nieznane nigdzie w Europie. Do Trzęsacza można się też udać pieszo, kiedy się wynajmuje pokoje w Rewalu, bo jest to miejscowość położona od niego w odległości 2 kilometrów. Można powiedzieć, że noclegi w Rewalu są nawet tańsze od noclegów w innych nadbałtyckich miejscowościach.

Warto wynająć pokój w Rewalu chociażby z tego względu, że jest tam wiele atrakcji nigdzie indziej niespotykanych. Można się przejechać kolejką wąskotorową. Można wędrować wzdłuż czystych plaż, można uprawiać turystykę rowerową,  atrakcji w Rewalu jest naprawdę dużo. Największym atutem wynajęcia pokoju w Rewalu jest to, że miejsce noclegów w Rewalu, prawie każde jest położone blisko plaży. Jest to istotne, bo jeśli na wczasy udajemy się z małymi dziećmi, to wiadomo jaką mordęgą jest dojście do plaży. Tu ten problem odpada. A palże w Rewalu są piękne.

Zdjęcie do artykułu znalezione na stronie Pixabay.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Archiwum

Ciasteczka

Pamiętaj, że jeżeli korzystasz ze strony to wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek. Ciasteczka są używane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.