plaża
18 Lis
2017

Wakacje w Polsce

Rewal jest piękna miejscowością,. A niektórzy mówią że nie ma takiej drugiej nad Morzem Bałtyckim. Mieszkańcy Rewala są nastawieni tylko na turystów, wszystko robią , by byli oni zadowoleni. Przygotowują dla nich wiele noclegów w Rewalu. Pokoje w Rewalu, w kwaterach prywatnych, jak również w hotelach, czy ośrodkach wypoczynkowych są bardzo blisko plaży. Cała miejscowość właściwie żyje z turystyki, bo w sezonie potraja się liczba mieszkańców Rewala. Gmina inwestuje w rozwój bazy noclegowej, dlatego nie ma problemu z wynajęciem pokoju w Rewalu, czy zabezpieczeniem sobie innego noclegu w Rewalu.

Naokoło jest mnóstwo  campingów i pól namiotowych, tak że jeśli ktoś nie chce wynajmować pokoju w Rewalu, to może znaleźć nocleg w Rewalu właśnie tam.  Zachęcają do tego niezbyt wysokie ceny noclegów w Rewalu.  Oferta jest właściwie na każdą kieszeń. W związku ze zbyt dużą konkurencja, turysta może jeszcze negocjować cenę pokoju w Rewalu z jego właścicielami. Zawsze kilka złotych przyda się na inne atrakcje, których w Rewalu jest mnóstwo. Przecież to miejscowość wypoczynkowa, a właśnie do takich miejscowości ściąga się artystów, by urozmaicić i umilić czas wczasowiczom.

Do Rewala w sezonie letnim przyjeżdżają artyści, a w miejscowym amfiteatrze codziennie można coś rozrywkowego obejrzeć. Dlatego warto zarezerwować pokoje w Rewalu, bo  naprawdę to cudowne i malownicze miejsce na wypoczynek letni, z piękną plażą, ciekawymi zabytkami w okolicy i wieloma atrakcjami zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Rewal odwiedzany jest również jesienią i zimą, wtedy jest tam cicho i bardzo kameralnie. Ciszę niejednokrotnie zakłóca szalejący sztorm na morzu. Myślmy już dziś o wypoczynku w  Rewalu.

Zdjęcie do artykułu znalezione na stronie Pixabay.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sponsorzy

Archiwum

Ciasteczka

Pamiętaj, że jeżeli korzystasz ze strony to wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek. Ciasteczka są używane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.